گردونه ی سهیل قاسملو
سهیل قاسملو (مقاله)

تقویت کننده آنتن موبایل ارزان قیمت خانگی

تقویت کننده آنتن موبایل در مدلهای مختلف عرضه میشوند که متناسب با میزان آنتن موبایل موجود در منطقه و نیازهای مشتری میتوان مدل مورد نیاز خود را انتخاب کرد. دستگاه های تقویت کننده آنتن موبایل که قابلیت تماس و مکالمه را ارایه میدهد دارای قیمت پایین تر و دستگاه تقویت کننده آنتن مبیشتر ...
سهیل قاسملو (پست)

قیمت دستگاه تقویت آنتن موبایل

دستگاه تقویت کننده امواج موبایل (همراه اول ، ایرانسل) مدل: High Power Dual Band Repeater 900MHz / 1800MHz این مدل دستگاه تقویت کننده آنتن همراه اول فرکانس 900 -1800 را با قدرت خروجی 27 dbm ساپورت می کند و مناسب برای فضای 2000 متر مربع می باشد . این دستگاه با سیگنال ورودی 65 دی بی ای راه اندازی شده و می بیشتر ..
سهیل قاسملو (پست)

فروش جمر موبایل+قیمت

دستگاه مسدود کننده آنتن موبایل این مسدود کننده دارای 4 آنتن می باشد و با توان خروجی 34 dbm مناسب برای تالار های سخنرانی با متراژ بالا و اماکن بزرگ می باشد. ابن جمر موبایل با عث مسدود کردن آنتن موبایل و همچنین اینترنت می شود بیشتر ..
سهیل قاسملو (پست)

فروش دستگاه تقویت انتن دهی موبایل

شرکت سیگنال بوستر فعالیت خود را در زمینه ارتباطات و مخابرات در دی ماه سال 1378 آغاز نمود . در ابتدای کار این شرکت در همکاری با شرکت مخابرات جمهوری اسلامی در گسترش زیرساخت های ارتباطی کشور فعالیت نمود . پس از آن با تکمیل و اتمام نصب دکل های مخابراتی در سطح کشور به ارایه خدمات آنتن بیشتر ..

 |